Webové stránky

Z návštevníkov tvoríme zákazníkov

Na kvalite vašej internetovej stránky závisí úspech vášho podnikania. Preto je dôležité, aby návštevníka zaujali, ponúkli mu to, čo hľadá a premenili ho na spokojného klienta. Naprogramovali sme množstvo komplexných stránok aj single-page webov, ktoré pomáhajú svojim vlastníkom rásť. Radi s vami prekonzultujeme vaše predstavy a navrhneme webovú stránku, aplikáciu či eshop, ktorá bude prinášať zákazníkov aj vám.

S čím vám pomôžeme?

Vieme sa pozerať očami vás aj vašich klientov

Neodhadujeme, ale meriame

Poskytujeme ucelené dáta pre vaše rozhodovanie

S čím vám pomôžeme?

Spoločne vytvoríme ten najlepší mix nástrojov pre dosiahnutie Vašich cieľov

Analýza kľúčových slov

Už z názvu vyplýva, že analýza kľúčových slov je pre vašu viditeľnosť a úspech naozaj kľúčová. Čarovné slová tu ale nie sú “prosím” a “ďakujem” no tie, ktoré vyhľadávajú vaši zákazníci na internete, keď chcú nakúpiť. S analýzou kľúčových slov máme bohaté skúsenosti a radi vám pomôžeme identifikovať tie správne kľúčové slová vo vašej oblasti.

Návrh informačnej ​​​​​​​architektúry

Pri stavbe domu sa bez pomoci skúsených architektov nezaobídete. Zútulnia veľký priestor či naopak z malého vytvoria príjemné bývanie. Rovnako to funguje aj pri weboch. Dobre navrhnutá informačná architektúra zaručí, že web bude efektívne slúžiť nielen vám, ale najmä vašim návštevníkom a zákazníkom. Aká bude rýchlosť stránky? Aké informácie chcete prezentovať? Kde čo umiestniť? Radi vám tieto otázky zodpovieme.

Copywriting

Internet je dnes preplnený rôznorodým obsahom a množstvom informácii. Umožnite vašim textom vystúpiť z radu všeobecných nezaujímavých správ a zverte ich tvorbu našim profesionálnym copywriterom. Vaše PR články, reklamy, tlačové správy, slogany, ako aj inzeráty a webové texty dostanú tú správnu šťavu. Nech vaši zákazníci čítajú ľahko, s chuťou a záujmom.

Návrh UX / UI

User experience a user interface sú faktory, ktoré uľahčujú návštevníkom vášho webu jeho používanie. Je dôležité, aby sa bez problémov preklikali až k platobnej bráne alebo rezervácii a aby bola ich skúsenosť hladká a bezproblémová. Nech váš web navštívia akokoľvek zdatní používatelia internetu, kvalitné UX a UI im pomôže jednoducho nájsť a objednať tovar z vášho eshopu.

Webdesign a webová grafika

Na internete nájdete pekné, ale aj horšie vyzerajúce webstránky. A potom sú tu tie, ktorých grafika zaujme na prvý pohľad, ich dizajn sa vám vryje do pamäti a ešte sa aj ľahko používajú. Predávate tovar cez eshop, ponúkate prvotriedne služby alebo sa potrebujete zviditeľniť? Urobte na vašich zákazníkov príjemný dojem s dizajnovou a dôverihodnou webstránkou, ktorá bude spoľahlivo spĺňať svoj účel.

Frontend vývoj

Jednoducho povedané, frontend je to, čo vidíte po otvorení webu či aplikácie. Interakcia s prvkami, hladké prechody, funkčné animácie a rýchle načítanie stránky - to všetko riešia frontend vývojári pri tvorbe vašich webstránok. Nech je dizajn webu akokoľvek náročný, naši developeri vám vybudujú rýchlu a modernú stránku, ktorá vyzerá skvelo na všetkých zariadeniach.

Backend vývoj

Webové aplikácie a stránky s dynamickým obsahom sa tradične skladajú z dvoch častí - backend a frontend. Backend je časť, ktorá v sebe nesie všetky potrebné dáta, umožňuje upravovať štruktúru webovej stránky, vytvárať jednotlivých administrátorov či vkladať tovar do vášho eshopu. Vytvoríme vám backend, ktorý bude schopný rásť s vašim businessom.

SEO

S vývojom webov je úzko spojená skratka SEO. SEO alebo search engine optimization slúži na to, aby bola vaša webstránka vyhľadateľná napríklad na Google na čo najvyšších pozíciách. Správne nastavené SEO vás zviditeľní, zvýši návštevnosť a presmeruje k vám zákazníkov, ktorí majú záujem o vaše produkty a služby. A to je predsa hlavnou úlohou dobrého webu. Na optimalizáciu pre vyhľadávače myslíme už počas web developmentu.

Webová analytika

Každá webstránka, aplikácia či iné webové riešenie je výborný zdroj údajov a informácii. O vašich návštevníkoch, o tom, prečo nakúpili alebo nenakúpili, ako aj o tom, čo by ste mali na vašom webe zmeniť, aby bol výkonnejší. Nechajte si vaše webstránky profesionálne zanalyzovať a porozumejte tomu, ako vám prinášajú hodnotu. Každú webovú analýzu vám prakticky spracujeme a vysvetlíme.

Nie ste si istí kvalitou a výkonnosťou vášho webu?

Nechajte si spracovať nezávislú analýzu zdarma.

Chcem analýzu zadarmo

Podívejte se na naše projekty

02
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Online marketing
Wozee

Lepší cesta k novému autu

Zobrazit WWW Další projekty
03
# Digitální strategie # UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Kontio

Nezaměnitelné zdravé a luxusní bydlení

Zobrazit WWW Další projekty
04
# Online marketing
Jablotron

Creating comfort

Zobrazit WWW Další projekty
05
# online marketing
Green Swan

Online kampaně

Další projekty
06
# analytika # poradenství
Sufio

Automatic invoices for online stores

Zobrazit WWW Další projekty
07
# UX/UI # Webdesign # Web development
CIOP

Centrum pro onkologicke pacienty

Další projekty
08
# UX/UI # Webdesign # Korporátní identita # Web development # Online marketing
CE.Energy

Energie pro váš byznys

Zobrazit WWW Další projekty
09
# Digitální strategie # Online marketing
GAMO

Špičkové IT řešení

Zobrazit WWW Další projekty
10
# UX/UI # Webdesign # Web development
Comfy Prague Transfers

Your 5 star private transfers

Další projekty
11
# UX/UI # Webdesign # Web development
PII TOOLS

Revolutionary AI technology

Zobrazit WWW Další projekty
12
# UX/UI # Webdesign # Web development
T-SOFT Eternity

Synergií k vyšší kvalitě života

Připravujeme Další projekty
13
# UX/UI # Webdesign # Web development
Delor

Five Star Tailoring

Zobrazit WWW Další projekty
14
# UX/UI # Webdesign # Web development
BeTri

Tréninkové centrum

Zobrazit WWW Další projekty
15
# UX/UI # Webdesign # Web development # Online marketing
Alto systems

Lídr na truhu s manipulační technikou

Zobrazit WWW Další projekty
16
# UX/UI # online marketing # webdevelopment
Parket Atelier

Připravujeme Další projekty
17
# UX/UI # webdevelopment
CS Praha

Připravujeme Další projekty